Svajonių išvaizdos vizija ir žurnalas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

psichologija

 

Turbūt esate ne kartą girdėję, skaitę ar net kūrę savo įmonių vizijas. Jos reikalingos tam, kad dėmesį sutelktume į nuostabią ateitį, tuo pačiu būtumėm motyvuoti dirbti ir tobulėti. Be vizijos turbūt nepavyktų joks sėkmingas verslas (gal todėl daug įmonių žlunga jau po metų?), nes negalime kurti dabarties negalvodami apie ateitį.

 

Nėra didesnio smagumo gyvenime, kaip nugalėti sunkumus kopiant nuo vieno sėkmės laiptelio ant kito, o paskui nusistatyti naujus siekius ir regėti, kaip jie išsipildo. Kas dirba didžius ir garbingus darbus, to jėgas iš pradžių palaiko viltis, o vėliau džiaugsmas. - Samuel Johnson

 

 

O kas jei imtumėt ir pritaikytumėm vizijos idėją savo UAB, t.y. sau patiems? Daugelis iš mūsų kasdien nepasitikime savimi, pavydžiai grožimės kitomis moterimis, kurios aplink skleidžia savo žavesį, tačiau nežinome kaip padėti sau. Tikriausiai nežinome kokios norime būti, todėl verta atlikti tam tikrus žingsnius, kurie padėtų mums sudaryti savo išvaizdos viziją.

 

1. KAS AŠ ESU?

 

Turbūt kiekvienas procesas vedantis į sėkmę prasideda nuo dabarties įvertinimo. Kas labiausiai patinka Tavo kūne? Pabrėšk tai. Kas labiausiai skaudina žiūrint į veidrodį? Neakcentuok to. 

 

2. KOKS NORIU BŪTI?

 

Kai kas jau iš anksto žino, koks nori būti, kai kam iš karto reikėtų kulniuoti į trečią žingsnį. Mūsų išvaizdos viziją turbūt labiausiai formuoja aplinka: jei aplink sunkiojasi lieknos blondinės, turbūt ir mes norėsime tokiomis tapti? Gal mūsų draugės puikuojasi vien tik firminiais drabužiais ir akseksuarais, o gal dizainerių rūbais? Velniop tai. Šiuo metu labiausiai yra vertinamas žmogaus išskirtinumas ir kūrybiškumas. Svarbiausia, kad išvaizda sutaptų su Tavo asmenybe. Nenustebčiau, jei meniška mergina rinktųsi dizainerių siūtus drabužius, o romantiška mergina teiktų pirmenybę detalėms, sijonams ir suknelėms. Jauna mama turbūt nesirinks kasdien vaikščioti su seksualiais drabužiais ar aukštakulniais. Koks Tavo laisvalaikis? Kokį darbą dirbi? Ko sieki savo apranga ir makiažu: pasislėpti, atkreipti dėmesį, suvilioti, o gal parodyti, kad esi kūrybinga, kitokia nei daugelis? Atsakiusi visus šiuos klausimus aš projektuoju savo išvaizdos viziją.

 

3. SĖKMINGOS IŠVAIZDOS ŽURNALAS. 

 

Iškarpų, idėjų ir minčių žurnalas ne tik užprogramuoja mus ateities sėkmei. Jis leidžia mums po truputį susidėlioti savo ateities viziją. Tokį žurnalą galime pritaikyti bet kuriai gyvenimo sričiai. Neseniai su dukra pradėjau karpyti senus žurnalus ir klijuoti į juos viską, kas man krinta į akis. Klijuoju tai, ko norėčiau: drabužius, akseksuarus, namų dekoro detales, makiažo pavyzdžius, na, žodžiu, viską kas tik man kelia susižavėjimą. Kai žurnalas bus bent įpusėtas, būtinai jums jį parodysiu. Siūlau daryti panašų teminį žurnalą ir jums. Nebūtinai grožio tema.

 

išvaizdos vizija

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)