Ką padovanoti savo mylimam vyrui ar draugui: pataria kolega Vilius

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

ką padovanoti

 

 

Dovanojimas turbūt suteikia daugiau laimės dovanojančiam negu gaunančiam. Atvirai pasakius, visada jaučiuosi pakylėta galvodama apie žmogų, kuriam ką nors įteiksiu. Tai simbolinė mano meilės ir draugystės, padėkos ir ištikimybės žmogui išraiška.

 

Dovanojimas reikalauja laiko, energijos ir žino tam tikrus sumos pinigėlių, o šiuo metu viskas taip brangiai kainuoja palyginus su mūsų algomis, kad dovana reikalauja dar daugiau apgalvojimo. Šiandien kalbinu savo kolegą Vilių, ir klausiu, kokiomis dovanomis jis džiaugiasi labiausiai, kai ateina tas stebuklingas metas - šventės. Abu sutarėm, kad dovana yra labai individualus dalykas, todėl mūsų patarimai tik bendro rekomendacinio požiūrio. Jauskite ir dovanokit širdimi, matykite akimis, tada niekada nebus problemos ką padovanoti.

 

1 DOVANA, SUSIJUSI SU HOBIU

 

Hobiai yra labai specifiniai, todėl detalizuoti yra labai sunku, bet pabandykite. Dažniausiai vyrų hobiai apima sportą, žvejybą, kompiuterius, automobilius ir techniką apskritai. Šios dovanos turbūt daugiausiai kainuojančios, tačiau labiausiai džiuginančios. Kas gali būti geriau už tai, kas susiję su veikla, kuriai įdedi visą širdį? Armijai ir civiliams turbūt yra viena iš populiariausių parduotuvių vyrams. Gal ten rastum ką nors tinkamo savo mylimajam? Mano vyras domisi vadyba, verslu, skaitymu, todėl esu tikra, kad apsidžiaugtų gera knyga, kursais, seminaru ir pan. Viliaus hobis yra motociklas, todėl jį džiugina kaklaskarės, pirštinės ir viskas, kas susiję su šiuo vyrų arkliuku.

 

2 VYRIŠKA KOSMETIKA IR PARFUMERIJA

 

Praktiška dovana, tačiau kiek mažiau džiuginanti nei su hobiu susijusi. Skutimosi putos, kremas po skutimosi, natūrali dantų pasta ar bambukinis dantų šepetukas, neutralaus kvapo veido kaukė ar skutimosi peiliukai visada bus panaudoti pagal paskirtį, tačiau geriausia, kad kosmetika būtų kaip priedas prie pagrindinės dovanos. Vilius naudoja Nivea skutimosi putas, Gillette vandenį po skutimosi, mėgsta Hugo Boss antipespirantą ir Armani, Versace kvepalus. Išvada viena - labiausiai tiks populiariausių kosmetikos ir parfumerijos kompanijų produktai.

 

dovanos

 

3 MAISTO PAPILDAI IR VITAMINAI

 

Jauni vyrai ne taip kaip senesnės kartos šiuo metu labai aktyviai domisi savo sveikata, todėl padovanojusi sporto papildų ar bet kokių kitų vitaminų vyrams parodysi, kad rūpiniesi savo antrosios pusės ar draugo sveikata. Pasidomėk, kokie dabar yra populiariausi, ką naudoja Tavo draugai vyrai. Vilius naudoja maisto papildus, kurių vienoje tabletėje rasi visų reikalingų vitaminų vyrams. Visi žino Well Man, tačiau vyrai labiausiai apsidžiaugs gavę vitaminų iš specializuotų sporto parduotuvių kaip Maistas sportui. Daugelis vyrų siunčiasi vitaminus iš Amerikos. Gal ir Tu pabandyk tokių gauti?

 

4 AKSEKSUARAI

 

Laikrodžiai, diržai, piniginės, grandinėlės joms laikyti, akiniai, telefonų dėklai, jeigu jie yra kokybiški, visada pradžiugins. Vilius pabrėžia natūralios odos gaminius, taip pat tokius akseksuarus, kurie tiktų tiek prie kostiumo, tiek prie laisvalaikio aprangos. Teks gerai pasuktk galvą renkant universalų akseksuarą, bet verta.

 

5 SPORTO AKSEKSUARAI IR INVENTORIUS

 

Retai kurs vyras nesidomi sportu, tad jei Tavo antra pusė mėgsta pajudėti, kodėl nepradžiuginus jo nauju krepšiu sportui, sporto klubo abonementu, hanteliais, pirštinėmis ar sportiniais marškinėliais? Mano darbe beveik visi domisi sportu. Vilius neseniai gavo dovanų krepšį sportui, kuriuos labai džiaugiasi.

 

Dovanok savo mylimam žmogui savo laiką rinkdama dovaną, ir niekada nereikės pergyventi, kad Tavo išrinktas daiktas jam nepatiko. Paprastai daugeliui vyrų daiktai nekelia didelių emocijų, tad jei sugalvosi, kaip kitaip savo mylimajam tų emocijų suteikti, jis Tau tikrai atsidėkos kitą kartą geras emocijas dovanodamas pats. Geriausia dovana - ilgai nepamirštami įspūdžiai. Gal leiskitės į trumpą kelionę kartu?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)