Ką turėtume žinoti, kol esame jaunos: 5 grožio ir gyvenimo patarimai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

grožio patarimai

 

Šiandien jaučiuosi daug geriau, todėl noriu su jumis pasišnekučiuoti apie kai ką svarbaus. Kol buvau mokinė, vėliau studentė, atrodydavo, kad laikas slenka lėtai. Turėdavau jo į valias, todėl net negalvodavau, kad turiu branginti ar panašiai. Jis visas buvo mano, o ir naudojau jį taip, kaip panorėdavau. Kartais valandų valandas pas močiutę kaime skaitydavau Panelę ar knygas skirtas paauglėms susipažinti su pirmaisiais grožio patarimai. Vėliau atsiradus šeimai laikas tiesiog pradėjo tirpte tirpti. Tą gali paliūdyti ne viena mano draugė, artėjanti link to baisiojo 30, apie kurį vis su nerimu juokaujame. Net ir neturėdamos šeimos, jos jaučia, kad laikas bėga daug greičiau nei anksčiau, todėl nusprendžiau pasidalinti savo mintimis ape tai, ką kiekviena iš mūsų turėtume žinoti kol esame jaunos.

 

1. REIKIA IŠNAUDOTI KIEKVIENĄ GALIMYBĘ, NES JI GALI IR NEPASIKARTOTI

 

Galimybių visada bus, tačiau ta pati galimybė beveik niekada nepasikartoja. Kai studijavau, kai kurios mano kursiokės vasarą važiuodavo uždarbiauti į Ameriką, vėliau paragavę kelionių skonio, apsigyveno įvairiose šalyse. Aš Work and Travel programa nepasinaudojau, tačiau pasiėmiau metų atostogas nuo mokslų ir su Comenius programa išvykau dirbti septyniems mėnesiams į Italiją į vieną techninę mokyklą. Kai dabar atsigręžiu atgal, tai buvo labai geras sprendimas, nors ir kaip sunku buvo vienai svetimoje šalyje. Tai buvo gyvenimo mokykla. Gailiuosi nevažavusi dirbti su Work and Travel programa. Proga praleista, ji nepasikartos. Niekada nepraleiskite jums skirtų progų.

 

2. DIRBTINIS GROŽIS YRA LAIKINA MADA

 

Gyvename tokiu metu, kai grožio sąvoka tapo kiek keistoka, tačiau turėtume suprasti, kad tai laikina. Ar gali dirbtinumo mada gyvuoti amžinai? Tik tai kas tikra, yra amžina. Žiūrėjau interviu su Simona Burbaite per LNK laidą Visko bus, kur ji pasakojo, kad grožio konkursus laimi dirbtinai pasitobulinusios gražuolės, o mūsų lietuviškas grožis, žinoma, neprilygsta dirbtinam, sukurtam geriausių pasaulio specialistų. Jei tikslas laimėti grožio konkursą, tuomet gal ir verta dailinti save, tačiau vargu ar verta graužti save dėl per mažos krūtinės, kai ją galima tirsiog pakoreguoti gražia liemenėle. Aš tikiu, kad ši dirbtinumo mada vieną kartą baigsis, o mūsų anūkų anūkai baisėsis dirbtinai sukurtu grožiu. Protingiems vyrams jis irgi nepatinka, o kam reikia kvailų?

 

pusryčiai

 

3. LABIAUSIAI ATSIPERKANTI INVESTICIJA YRA Į SAVO IŠSILAVINIMĄ

 

Daiktai greitai atsibosta, nusidėvi, pakeičiami kitais. Materialinis statusad gali bet kada pasikeisti. Yra tik vienas dalykas, kurio niekada niekas iš jūsų neatims. Tai - išsilavinimas. Be jo esame niekas, negali konkuruoti su kitais darbo rinkoje, esame pasmerktos taikytis prie kitų, ypač savo vyrų. Moterys dažnai bijo palikti savo netikėlius, nes žino, kad neturi kur eiti, o neturi kur eiti, nes neturi išsilavinimo. Jis suteikia pasitikėjimo savimi, galimybių, išlaisvina, todėl tai svarbiausias dalykas, kurio tuėtumėte siekti bet kokia kaina. Jei norite būti laisva.

 

4. IŠORINIS GROŽIS NEGARANTUOJA SĖKMĖS

 

Žinoma, jei jūsų tiklas nėra ištekėti už rusų turtuolio. Matau daug sėkmingų, mylimų, gražiai gyvenimą susitvarkiusių ne itin išvaizdžių moterų ir begalę daug įspūdingp grožio nelaimingųjų. Kartais net negali suprasti, kas garantuoja sėkmę. Žinau tik viena - tai tikrai ne išorinis grožis. Miela, mandagi, protinga moteris visada mokės savo gyvenimą nepriklausomai nup savo išvaizdos. Pasižiūrėkime į populiariausias grožio jūtūberes. Kai kurios iš jų tikrai neatsitinka grožio standartų, tačiau savo iškalba, darbštumu, organizuota veikla sužavi milijonus gerbėjų!

 

5. KUO ANKSČIAU IŠSIAIŠKINSITE, KOKS JŪSŲ GYVENIMO TIKLAS, TUO BUS LENGVIAU

 

Daugelis moterų kasdien sau kelia klausimą, ką jos norėtų veikti gyvenime. Kas jas padarytų laimingas? Koks darbas yra svajonių? Koks yra jų laimės galutinis tikslas? Kuo anksčiau gyvenime išsiaiškinsite, kas jums patinka, kokio gyvenimo norite ir linkite sau, kokios yra jūsų pagrindinės vertybės, tuo laimingesnė būsite. Blškymasis atima daug jėgų, kaip minėjau anksčau, laikas vis greičiau bėga, o laiku neatsakyti neatsakyti klausimai sau tampa didžiuliu galvos skausmu ir trukdžiu. Išbandykite kuo daugiau veiklų mokykloje, universitete, vėliau, bendraukite, sužinokite, rizikuokite, ir visada klausikite savęs, kas jus daro laiminga, kas patinka labiausiai. 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)