Shitty bloggers arba nelaimingi žmonės mūsų gyvenimuose

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

psichologija negatyvumas laimė

 

Niekas be mūsų leidimo negali mūsų priversti jaustis blogais, nevykėliais, keistais ir pan. Ar žinote, kodėl šie žmonės sako jums panašius teiginius, kaip pvz.:

Per daug nesitikėk iš to.

- Paprastai tai nepavyksta/tau tai nepavyks.

- Nešok labai aukštai, nes žemai krisi.

- Tau blogai? Tu nežinai, kas man nutiko praėjusią savaitę!

- Žiūrėk, nepasikelk tapęs (kažkuo).

- Pasistenk neišsiskirt iš kitų.

- Niekam tikus idėja.

-Kritika dar niekam nepakenkė.

- Bet kas tai gali padaryti.

- Kaip tu gali mėgti savo darbą.

- Kas čia tokio? (reakcija į tavo pasiekimą).

- Sėkmė trunka trumpai. Tuoj bus blogas periodas.

- Ar esi tikras dėl šio savo gyvenimo posūkio (ketini ištekėti, išsiskirti, keisti darbą ir pan.)?

Tikiu, kad taip arba panašiai jums kartoja daugelis. Greitai imame suprasti, už kokių žodžių slepiasi negatyvumas, pavydas, ironija, kritika ar pašaipa. Jei iš draugų, kaimynų, bendradarbių, bendrakusių, giminaičių nuolat išgirsti tokių ar panašių teiginių, ne tik tik aš, bet ir begalė daug pasiekusių žmonių tau siūlo kuo greičiau atsikratyti jų. Negatyvumas užkrečiamas! Tai kaip piktžolė, kuri ėma tave po truputį, kol lieki be valios ką nors daryti, keisti, mąstyti kitaip, siekti, norėti. 

Lengviau pasidaro, kai išsiaiškini, kas tie žmonės, kurie nori, pasak Mishels Zavadskis kaip krabai tave nutempti žemyn paskui save kibire. "Tai pavyduoliai, kurie bando pateisinti savo neveiklumą (iš baimės ar tingėjimo) ir, norėdami jaustis tvirtesni dėl savo pralaimėjimo, stengiasi jums "pakirsti sparnus". Žymus pardavimų specialistas teigia, kad mes visada būsime mus supančių žmonių lygmenyje, todėl verta rimtai pagalvoti su kuo ir kodėl norime draugauti.

Vakar grožio tinklaraštininkė Gabrielė savo Facebook paskyroje pasidalino žinia, kad Instagram susikūrė anketa pavadinimu "Shittybloggers", kurios tikslas sprendžiant iš aprašymo buvo kritikuoti Lietuvos blogerius. Šitas pavyzdys labai gerai atspindi mūsų šiandienos temą. Turbūt patys suprantate, koks žmogus slepiasi už tos anketos. Ką galime padaryti? Siųsti savo geriausius linkėjimus ir energiją, nes turbūt anketos kūrėjas be jos nėra nieko sukūręs arba tiesiog labai labai nelaimingas ir negatyvus.

Neleiskite nelaimingiems žmonėms įtakoti jūsų asmeninės laimės.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 4.83 (3 Votes)