Geriausia šiandien

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Baltijos grožio blogas

 

 

Nusprendžiau tiesiog imti ir parašyti įrašą be temos, be pasiruošimo, be tikslaus žinojimo, ką noriu pasakyti, nes gal tai labiausiai atspindi mano bloginimą šiuo metu? Chaotiškas. Tačiau, kad nemesčiau šios veiklos, jis man vistiek turi patikti toks, koks yra.

 

Kiekvieną dieną galvoju, kad štai imsiu ir prisėsiu prie tinklaraščio, parašysiu apžvalgą apie kokį nors seniai neaprašytą produktą, nes juk seku, kaip sėkmingai dirba kiti blogeriai, tačiau dienos bėgyje viskas taip susidėlioja, kad arba neturiu noro, arba laiko, arba jėgų. Keista kasdien galvoti, kad nori kažką padaryti, bet ir vėl eilinį kartą nepavyksta. Kai nepavyksta, imi jaustis nevykėliu, nesugebančiu planuoti savo gyvenimo. Kai dienotvarkė nuo tavęs nepriklauso, kai viskas tampa nekontroliuojama, vistiek galime išlikti pačios geriausios, kokios tik galime būti!

Galime ir neišlikti. Prisėdu atsipūsti prie Facebook, nes jis nereikalauja pastangų. Skrolinu žemyn, o ten matau renginių nuotraukas su gražiai pasipuošusiais žmonėmis. Štai pagyvenęs vyras pristato žiniasklaidai dar vieną per pus jaunesnę draugę, žymi dainininkė gavo glėbį gėlių nuo nežinomo gerbėjo. Pradedu skaityti komentarus, nes šie dažnai prajuokina geriau už anekdotą, tačiau daugiau tokių, kurie suerzina savo nemandagumu, išsišokimu, bukumu, kad net pagalvoju, kaip svajoju tokių žmonių niekada nesutikti savo gyvenime. Baisu pagalvoti, kad naujai sutiktas mielas žmogus pasislėpęs už kompiutrio ekrano gali virsti tikru monstru be ribų, nepagalvodamas, kad virtuali realybė vistiek yra realybė, tik dar geriau apnuoginanti mūsų sielą.

Prisimenate, šiais metais buvau poroje labai smagių kelionių. Kiekvieną kartą būdama kelionėje sau primenu, kad ji tai nėra tikrasis gyvenimas. Smagu kažkur pabūti, patirti naujų akiai ir širdžiai malonių akimirkų, tik niekada niekada gyvenime nepavydėkite kam nors kelionių. Kelionės nėra tikrasis gyvenimas, tikrasis gyvenimas vyksta namuose, kur oe tvyro buities ir rutinos kvapas.

Namie tvyro ir nekontroliavimo kvapas. Niekada nežinai, kada tavo vaikui pradės skaudėti ausis, ir vienintelis dalykas, kurį galėsi supranuoti, tai sėdėjimą namuose ir mažus malonumus, tokius kaip kava ar karštas dušas. Ir tai jau bus daug!

Dažnai gyvenimui sėkmingai bėgant pro nosį būnam sustabdomi, kad ir kiek planuotume. Tada ir svarbiausia, kaip išlaikysime ramybę. Ar tapsime nervingi, išsiblaškę, nedėkingi, besikeiksnojantys, viskuo besipiktinantys komentatoriai, o gal leisime tekėti gyvenimui sava vaga ir prie jo prisierinsime? Tokiais momentais pasitikriname charakterio tvirtumą, dar kartą susidėliojame prioritetus, įvertiname save ir aplinkinius. 

Tai ir yra tikrasis gyvenimas, kai ramybė neapleidžia mūsų net tada, kai ant nosies nusileidžia torpeda. Aš galiu, tu gali, mes visos galime būti geriausios kokios galime būti dabar, ne ryt ar užporyt. Verkia Sofija, kaip gerai, kad suspėjau.

P.S. Baigiu rašyti jau laikydama ją ant keliu. Sofija linki nesirgti! Iki. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)