Trečias nėštumo trimestras: nušaukite mane greičiau

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Psichologija

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

mama blogerė

Nuotrauka: Meno magija

Šiandien sumaniau pasidalinti, koks gi buvo paskutinis mano nėštumo trimestras. Atminkite, kad kiekvienam žmogui jo išgyvenimai yra svarbiausi ir sunkiausi. Svarbu dalintis, kad būtume kartu stipresnės. Aš ne veltui tiek laiko delsiau - tiesiog dar dabar nesinori iš naujo viso to prisiminti, nors aprašyti lengviau, nei išgyventi viską realybėje. Apie pirmus keturis mano nėštumo mėnesius jau rašiau, kaip keliavau būdama nėščia taip pat. Jeigu pirmi du trimestrai buvo optimistiški, aš puikiai jaučiausi, keliavome savaitei į Maltą, tai paskutinį galvojau, ypač naktimis - nušaukite mane! Greičiau! Tai buvo psichologiškai ir fiziškai trys labai sunkūs mėnesiai, kurie kaip reikalas man patampė nervus.

Dar net neišėjus vaiko gimdymo atostogų prasidėjo nemiga. Klausiu daktarės, ar taip normalu, o ji manęs klausia ar dieną nepamiegu. Ne, nemiegu. Ką jūs, juk trimetė namuose. Pradėjau domėtis, pasirodo ne man vienai taip. Išėjus pagaliau į atostogas problema kaip reikiant paaštrėjo: kiekvieną naktį atsibusdavau trečią arba penktą valandą ir negalėdavau užmigti. Tai tęsėsi du mėnesius. Aišku, būdavo visokių naktų, bet paprastai naktį negalėdavau užmigti, maigydavau telefoną laukdama kada gi pagaliau užsimanysiu miego. Ryte nuskambėjus žadintuvui (keliauti į darželį) aš vos išlipdavau iš lovos, ir diena po dienos dariausi vis labiau pavargusi ir pikta. 

Taigi visa išvargusi laukiau kada greičiau pagimdysiu. Turbūt jau nemiga buvo kaip reikiant paveikusi mano psichiką, kad vis atrodė, kad tuoj tuoj gimdysiu. Prasidėjo paruošiamieji sąrėmiai, kurių nebuvo pirmo nėštumo metu. Atrodė mane visą skauda, ir kad jau dabar tikrai gimdysiu. Taigi gal dvi savaites man taip atrodė. Dabar juokas prisiminti. Apsilankiau gal tris kartus dvejų gimdyklų priimamuosiuose, kol galiausiai pagimdžiau (oi buvo gėda, nes juk gi antrą kartą laukiuosi, viską turėčiau žinoti). Net kai iš tikro atėjo ta diena, dvejojau ar čia jau pakankamai skauda, cha cha.

Kaip jaučiausi paskutinius tris nėštumo mėnesius? Pikta, pavargus, ligota. Stora. Nelabai laiminga. Laikas ėjo lėtai. Tiesą pasakius, tikrai nenoriu prisiminti tų mėnesių, nes supratau, kad nėra baisesnio dalyko už nemigą ir piktą nėščiąją. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)