Nesėkmės pradėjus sportuoti: bus geriau, pažadu

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Sportas

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

sportas

motavacija sportuoti

 

Sloga, temperatūra, bloga nuotaika. Taip praėjo antra aerobikos savaitė. Be aerobikos. Be bėgiojimo, kuris taip pat buvo mano planuose. Taigi atėjau jums pasiskųsti. Nepavyko.

 

 

Buvau tokia užsidegusi sportuoti, tačiau viskas klostosi taip, tarsi niekaip negalėčiau net pradėti įgyvendinti savo plano.

Po pirmos treniruotės vos paėjau. Būtumėt matę kaip lipau laiptais. Viena iš treniruotėje buvusių merginų patarė lipant kavinės laiptais (trečiame aukšte yra įrengta aerobikos salė su persirengimo kambariais) statyti kojas į šonus. Kažkiek padėjau, bet parrypavau namo kaip antis. Apie tai ką veikėme. Pirmiausia, tai mūsų trenerė Ieva padėkojo už sveikinimus su vestuvėmis. Pagalvojau, kad ji labai išvaizdi. Tik kiek keistai atrodė voras ant kojos (taturuotė). Dar paaiškėjo, kad aš vienintelė naujokė. Visos viena kitą pažįsta, tad jaučiausi kiek nejaukiai. Labiausiai patiko dalis su stepais. Greit atmintin sugrįžo ir kick, ir knee, ir mambo. Tai buvo smagiausia dalis, nes vėliau sekė įvairūs pratimais sėdmenims, kojoms, užpakaliukui, bei rankoms. Serijomis žinoma ne po vieną kartą. Buvo velniškai sunku, tad treniruotės pabaiga kiek užsitęsė.

Vėliau, kaip jau supratot, vis atsirasdavo kas nors, kas sutrukdydavo pasirodyti treniruotėje, tad dabar esu tokioje fazėje, kai gėda trenerei rašyti dar vieną pasiteisinimą, kodėl neatėjau. Kai užsiregistravau, buvo likę trys laisvos vietos, tad bijau, kad mane iš užsiėmimų išmes už nelankymą. Na bet gal aš per daug pesimistiškai į viską žiūriu sirgdama. Viskas bus gerai. Turi būti.

O kaip jums sekasi sportuoti?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)