Tiršti Froosh vaisių kokteiliai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Sveikata

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

 

Froosh vaisių kokteiliai Lietuvoje

Froosh vaisių kokteiliai Lietuvoje

Froosh vaisių kokteiliai Lietuvoje

 

 

Mėlynių ir aviečių, mango ir apelsinų, špinatų ir kokosų, bananų, ananasų ir kokosų, netgi burokų! Froosh pas mane atkeliavo, kai buvau išvykus į Korfu. Rasti ir degustuoti buvo smagu!

Mano šeima labai mėgsta vaisių kokteilius, ypač Sofija, tad ji buvo pirma, kuri išbandė vieną iš kokteilių. Bananinį. Dažniausiai juos daromės patys, tačiau smagiau apsieiti be terlionių!

Jei vaikui labai skanu, niekaip iš jo rankų nepaimsi tai, ką jis valgo. Tą žino kiekviena mama! Taip ir buvo. Sofija apsiglėbusi laikė kokteilį tol, kol visą išgėrė, man palikdama tik lašelį. Iš jo supratau, kodėl dukra nenorėjo dalintis. Kokteilis buvo labai tirštas, saldus ir įsimintino skonio. Aš atkreipiau dėmesį ir į buteliuką, kuris rėkia madingais ir, kartais atrodo, užrašais. Pavyzdžiui. Nobody knows fruit like froosh. No bad stuff. Zilch, zero, nada. Better than botox. Look good naked. Ugly but lovable. Mankini, why not? More bananas than kim. More immunity than berlusconi. Deliscious beetroot, believe. Winter attacs, fruit defend. Nu fainai, pagalvojau. Stilingiems miesto žmonėms tai turėtų daryti įtaką griebiant vieną iš tokių kokteilių maisto parduotuvėje (IKI, Rimi) ar degalinėje Statoil. 

 

Kokteilių platintojai socialiniuose tinkluose pasakoja:

 

Froosh nėra eilinis prekinis ženklas ir produktas, taip jis kokybiškas, pagamintas iš puikių vaisių, tačiau labai svarbu yra tai, kaip tie vaisiai surenkami ir iš kur atkeliauja, kaip gimsta Froosh.


Daugiau nei 50% vaisių, iš kurių pagaminti Froosh kokteiliai, atkeliauja iš besivystančių pasaulio šalių. Pvz., mangai atkeliauja iš Indijos ir Malavio, pasiflorai ir Etiopijos ir Peru, bananai iš Gvatemalos ir Ekvadoro, ananasai ir Kosta Rikos, kokosai iš Tailando ir t.t. 


2012 metais Froosh pradėjo ambicingą programą: kiekvienais metais froosh darbuotojai iš ofisų įvairiose šalyse, keliauja į vaisių fermas, kad susipažintų, išmoktų ir suprastų kuo daugiau apie mūsų svarbiausią produktą, vaisių.


Šios programos tikslas yra taip pat padėti skurstantiems žmonėms besivystančiose šalyse, pagaliau leisti jiems užsidirbti, įsitraukti į verslą, be galo daug sužinoti ir išmokti. 


Štai, pavyzdžiui, ar žinojote, kad 2009 metais net 85% mango vaisių buvo tiesiog išmetami, nes jų tiesiog niekam nereikėjo. Taip Froosh gamykloje atsirado mangai iš Malavio.

Ar žinojote, kad Afrika yra didžiausia finansinės paramos gavėjų, tačiau vis dar yra labiausiai skurstančių sąrašuose? Ir tai tik kelios priežastys, kodėl svarbu šiuos žmones iš besivystančių šalių įtraukti į verslą ir prekybą, nes taip jie yra garantuoti, kad vaisiai, kuriuos išaugina, atneš jiems garantuotas pajamas, kurios leis pagerinti gyvenimo kokybę, vaisiai nebus išmetami (nes jų yra tiek daug, kad dauguma jų tiesiog sugenda). Tai abipusė nauda, nes pirkdami vaisius iš šių fermų, kurias nuolat lanko mūsų darbuotojai, gauname kokybiškus vaisius, kurių savo šalyje tikrai neišauginsime.


Tai tik šiek tiek informacijos apie tai, kokią misiją turi Froosh. Apie vaisių fermas daugiau informacijos rasite http://froosh.com/fruitfarms.php

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)