Ar man sunku kotletus iškeisti į bolivinę balandą?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Sveikata

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

sveika mityba

 

Grožis be jokių abejonių prasideda tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme mūsų viduje - maistas, mintys, požiūris lemia tai, kokie sveiki esame. Sveika mityba turbūt yra vienas iš geriausių mados vėjų, siaučiančių internete. Užkabino ir mane, nors maistas man iki šiol buvo paskutinėj vietoj. Blogas požiūris, labai blogas, bet pagaliau jis keičiasi!

Įsivaizduojate, visą žiemą sirgau, tačiau taip ir nesugebėjau surasti tinkamo mitybos būdo, kuris leistų pabėgti iš užsukto rato. Kaip dabar suprantu, valgiau per daug mėsos ir per mažai vaisių ir daržovių. Ak, anyta jau ne kartą buvo įspėjusi, kad taip kaip maitinamės, yra nieko gero, tačiau ką reiškia sveikai maitintis kai skubi man buvo neįmenama mįslė.

Prireikė kelių dešimčių Mimi ir Alex Ikonn, Vasseaur Beauty, Amelia Liana, Anny Jaffrey, Niomi Smart ir kitų Youtube turinio kūrėjų vaizdo įrašo, kol daugiau ar mažiau susigaudžiau, kaip galėčiau jų mitybos pavyzdžius pritaikyti sau: egzotiškesni vaisiai ir daržovės kainuoja gana nemažai, juos gana sunku rasti, o  naujoves ne taip ir paprasta vienas du ir įtraukti į savo nuolatinę mitybą. Nuo mažens įpratus prie tokio racijono kaip dešrelės, bulvių košė, balandėliai, kotletai, karbonadai, cepelinai, na suprantat, ką turiu omenyje, per dieną tapti Anny Jaffrey yra tikrai neįmanoma (nebent fantazijose), tačiau tikrai įmanoma po truputį į savo mitybą įtraukti naujienų sekant gerais mitybos pavyzdžiais. Tai jau darau su dideliu užsidegimu!

Paskutiniu metu džiaugiuosi ir esu nustebusi, kad nenoriu mėsos, bet trokštu naujovių, vaisių, daržovių, todėl pasinaudojau šia proga ir jau daugiau negu mėnesis rytais plaku šaldytų uogų kokteilius su Chia sėklomis, į mitybą įtraukiau salierus, pankolius, daug salotų, rukolą, pakvaišau dėl cukinijų, baklažanų, kramsnoju užkandžiams morkas, einu iš proto dėl ryžių ir avižų pieno, nusipirkau pagaliau išbandyti bolovinės balandos! Ir t.t. ir panašiai. Mėsos virškinimas atima iš mūsų daug energijos, todėl, žinoma, kol nenoriu, laikausi atokiai nuo jos. Ir žinote ką, jaučiuosi daug energingesnė ir, svarbiausia, laimingesnė. Užsimanyti mėsos neleidžia neseniai matytas filmas Cooties (2015). Pasižiūrėkite jo pradžią, ir suprasite, ką turiu omenyje.

Sveika ir kitokia nei įprasta mityba yra labai sunkus, nors gal ne, veikiau sąmoningas kelias, kai kasdien galvoji, į ką iškeisti tai, ką esi prates, kokius sveikesnius sprendimus pasirinkti, naujovių ieškojimas ir išbandymas. Lengva pažiūrėti įkvepiančias nuotraukas, video reportažus, kulinarines laidas, pasakyti kitą kartą, tačiau įgyvendinti mitybos idėjas čia ir dabar, veikti dabar yra visai kas kita. Nežinau kaip jums, man tai yra sunkus kelias, tačiau naujų skonių atradimas tą vargą su kaupu kompensuoja.

Tikiu, kad jums irgi įdomu mitybos klausimai, todėl ir paįvairinau savo įrašus šita tematika. Tikiuosi, kad prisijungsite prie manęs. Parašykit, kaip sekasi. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)