Gigantiškas sumuštinis su avokadu, lašiša ir granatų sėklomis

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Sveikata

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

gigantiškas sumuštinis grožio bloge

 

Šiandien rytą pradėjau nuo gigantiško sumuštinio (patenkinta) ir kavos su pienu (nieko gero). Jei matėte įrašą apie DAVINES (žr. ankstesnį įrašą), tikriausiai atkreipėte dėmesį ir į tą sumuštinį. Aš labai mėgstu sumuštinius, o labiausiai jie mane vilioja darbe, nes ten ką nusineši, tą turi visai dienai, jokių pasirinkimų, o kaip tyčia ten kas nors išsitraukia sumuštinių (geriausiu atveju), submarinų, kartais net kebabų! Kvapai ir vaizdai pradeda viliot. Labiausiai mane visgi mąsina sumuštiniai! Šį rytą kaip matote pasidariau gana sveiką, todėl rodau ir jums - gal susigundysit, a?

 

 

GIGANTIŠKAS SUMUŠTINIS

 

VISO GRŪDO DUONOS

PJAUSTYTO PRINOKUSIO AVOKADO (AR GALI BŪTI SUNKIAU KĄ NORS RASTI?)

LAŠIŠOS (MĖGSTU SŪDYTĄ, NE RŪKYTĄ)

GRANATŲ SĖKLŲ (GERAI KRAUJUI)

GRAŽGARSČIŲ ARBA RŪKOLOS SALOTŲ (LIEKNINA!)

 

sveikas sumuštinis grožio bloge

 

Visus ingredientus sudedame ant pilno grūdo duonos tokiais kiekiais, kiek esame nusiteikę suvalgyti vienu kartu. Man pakanka tokio vieno sumuštinio, kad jausčiausi soti iki pietų. Avokadą pjaustau gana stambiai, rūkolos nepagailiu labiausiai, o granatų sėklos suteikia sumuštiniui saldumo ir kiek kitokio skonio, nei esu pratusi. Lašišą dar galime pagardinti trupučiu citinos sulčių.

Toks sumuštinis man buvo labai skanus, o svarbiausia, yra puiki aktyvios dienos pradžia. Tik nepamirškite ryte prieš valgant būtinai išgerti stiklinės vandens odos drėgmei palaikyti. Skanaus.

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)