Tokio deserto dar nevalgei - imunitetas tau padėkos

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Sveikata

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

sveikas desertas imunitetui

 

Kasdien stengiuosi pagerinti savo imunitetą, net susirašiau sąrašą super maisto. Jame atsidūrė jūros kopūstai (troškiniams, kokteiliams), ežiuolė (arbatai), bičių produktai (bičių duonelė tapo idealiu saldumynu), kefyras (pasirodo virškinimas atlieka labai svarbią funkciją imuniteto formavimuisi), imbieras, citrinos, cinamonas, česnakas, erškėtrožės... Sąrašą galima tęsti toliau, tačiau šiandien noriu pristatyti spanguoles ir savo sugalvotą desertą su jomis. Sveikas desertas yra gana reta, ar ne?

Spanguolės yra tikras vitamino C užtaisas, o ko dar labiau reikia imunitetui negu šio vitamino? Manau, žiemą jam skyriau per mažai dėmesio, na bet svarbiausia, kad nors per vėlai, bet galiausiai susiėmiau. Šiandien dalinuosi savo receptu su jumis, gražiomis ir, tikiuosi, sveikomis mano skaitytojomis.

 

KO REIKIA

 

Maišelis spanguolių (400 g.)

Maišelis želatinos (100 g.)

Poros saujų razinų

Pusė litro vandens

Puodelis cukraus

Cukraus pudros pagal skonį

 

vasaros desertas

gaivus desertas vasarai grožio bloge

 

KAIP GAMINTI

 

Pirmiausia pasiruošiame želatiną. Pakelį suberiame į litrą vandens ir apie pusvalandį kaitiname ant mažos ugnies ir nuolat maišome. Prieš pabaigą įmetame nuplautas razinas. Baigę kaitinti įpilame puodelį cukraus ir išmaišome. Atvėsiname. Suberiame spanguoles į blenderį ir įpilame tiek vandens, kad apsemtų uogas ir jos galėtų lengvai susiplakti. Sumaišome su ištirpdinta želatina su zinomis ir supilstome į desertinius indus. Dedame į šaldytuvą sustengti bent kelioms valandoms. Prieš valgant užsidedame šaukštelį cukraus pudros, kad gyvenimas būtų labai saldus!

Skanaus! Tai gaivus desertas, idealiai tinkantis karštai vasaros dienai.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)