Sirgti gali būti gerai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Sveikata

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

 kaip gydytis susirgus

 

*Greitesnio pasveikimo kokteilis: vanduo, citrina, imbiero sirupas, šilauogės, čiobrelių sirupas

 

Iš pradžių galvojau, kad sirgti yra labai labai blogai, tačiau po kelių dienų pakeičiau požiūrį ir pradėjau įžvelgti kai ką gero. Taip, sustoja darbai, nes nebėra tam jėgų, kūnas kankinasi, nes plyšta galva, varva nosis, užkyla temperatūra. Dar blogiau, jei tuo pačiu reikia rūpintis mažesniu už save. Praėjo kelios dienos, o aš supratau, kad per jas įvyko nuostabių dalykų, tiksliau juos tik dabar pamačiau.

 

 

1. SOFIJA. Pastebėjau, kaip smarkiai pasikeitė ir ūgtelėjo ta maža mergaičiukė, kurią dar rodos neseniai supau ant rankų. Sofija žino, kur padėti mano ir jos vaistai, todėl iš stalčiau viską traukia ir duoda man. Ten randa ir lazerinį termometrą, ar kaip jie vadinami, ir išsitraukusi iš dėklo įsijungia ir bando man matuoti temperatūrą. Vėliau pereina žaisti prie didelės krūvos savo knygų. Varto iliustruotą enciklopediją ir nenustoja sakyti au - au. Paskui atsigula į lovą ir bando klotis. O kai įsijungiu kompiuterį, vienoje iš nuotraukų pamato mane ir sako mama. O dar kiek bajerių ir šunybių iškrečia, ir abi juokiamės už pilvų susiėmę. Motinystė tampa maloni, jei tik pastebi smulkmenas.

 

2. MANTAS. Mantas mus apklosto, tada bėga daryti arbatos. Suranda mums su Sofija vienodus puodelius. Sofiją išmokau sakyti itališką čin-čin sudaužiant puodelius. Mes ligos draugės. Štai tėtis jau neša ir kiaušinienę, vėliau važiuoja apipirkti. Grįžęs mums matuoja temperatūrą ir primena, kad jau metas išgersti vaistų. Vėliau Sofijai skaito pasarą, kurios ji nesiklauso, ir stipriai mus abi apkamšo. Išsirinkau nuostabų vyrą ir tėtį Sofijai.

 

 

3. UŽMIRŠTI POMĖGIAI. Dar prieš susergant iš miestelio bibliotekos parsinešu penkias knygas. Viena pasirodo labai įdomi, todėl ją suryju per dieną, kitos įdomus tik vienas skyrius, o kitų apskritai suprantu, kad neskaitysiu. Iš spintos tenka traukti kažkada nusipirktas knygas, nes suprantu, kad skaityti yra didžiulis malonumas. Tai žinojau ir anksčiau, tik buvau labai smarkiai pamiršusi nuo tada kai gimė Sofija ir pradėjau domėtis tinklaraščių kūrimu. Seni pomėgiai yra patys mieliausi.

 

4. PABŪTI SU SAVIMI. Kartais atrodo taip norisi sustoti ir apie nieką negalvoti, bet tai tas, tai anas pakiša koją. Susirgus viskas tarytum sustoja ir tampa ne taip svarbu. Neerzina net po visą kambarį vaiko išmėtyti sausainiai ar kitos smulkmenos, kurios paprastai kiek sugadina nuotaiką. Laiką galima skirti ne darbui, o savianalizei, savo norų ir tikslų pergalvojimui. Laiko savianalizeipaprastai sunku rasti.

 

5. SUSIDĖLIOTI PRIORITETUS. Gyvenime turbūt vienas iš svarbiausių dalykų yra tinkamai susidėlioti prioritetus. Tinkamai reiškia taip, kad būtum laiminga. Taip iš naujo prioritetus susidėliojau per šias dienas, o sąrašo pirmūno - šeimos - niekada neaplenks darbas. Kad ir kaip jis man patiktų.

 

 

O kokius sirgimo privalumus matote jūs?

Iš pradžių galvojau, kad sirgti yra labai labai blogai, tačiau po kelių dienų pakeičiau požiūrį ir pradėjau įžvelgti kai ką gero. Taip, sustoja darbai, nes nebėra tam jėgų, kūnas kankinasi, nes plyšta galva, varva nosis, užkyla temperatūra. Dar blogiau, jei tuo pačiu reikia rūpintis mažesniu už save. Praėjo kelios dienos, o aš supratau, kad per jas įvyko nuostabių dalykų, tiksliau juos tik dabar pamačiau. 1. SOFIJA. Pastebėjau, kaip smarkiai pasikeitė ir ūgtelėjo ta maža mergaičiukė, kurią dar rodos neseniai supau ant rankų. Sofija žino, kur padėti mano ir jos vaistai, todėl iš stalčiau viską traukia ir duoda man. Ten randa ir lazerinį termometrą, ar kaip jie vadinami, ir išsitraukusi iš dėklo įsijungia ir bando man matuoti temperatūrą. Vėliau pereina žaisti prie didelės krūvos savo knygų. Varto iliustruotą enciklopediją ir nenustoja sakyti au au. Paskui atsigula į lovą ir bando klotis. O kai įsijungiu kompiuterį, vienoje iš nuotraukų pamato mane ir sako mama. O dar kiek bajerių ir šunybių iškrečia, ir abi juokiamės už pilvų susiėmę. Pagaliau motinystė tampa maloni. 2. MANTAS. Mantas mus apklosto, tada bėga daryti arbatos. Suranda mums su Sofija vienodus puodelius. Sofiją išmokau sakyti itališką čin-čin sudaužiant puodelius. Mes ligos draugės. Štai tėtis jau neša ir kiaušinienę, vėliau važiuoja apipirkti. Grįžęs mums matuoja temperatūrą ir primena, kad jau metas išgersti vaistų. Vėliau Sofijai skaito pasarą, kurios ji nesiklauso, ir stipriai mus abi apkamšo. Išsirinkau nuostabų vyrą ir tėtį Sofijai.  3. UŽMIRŠTI POMĖGIAI. Dar prieš susergant iš miestelio bibliotekos parsinešu penkias knygas. Viena pasirodo labai įdomi, todėl ją suryju per dieną, kitos įdomus tik vienas skyrius, o kitų apskritai suprantu, kad neskaitysiu. Iš spintos tenka traukti kažkada nusipirktas knygas, nes suprantu, kad skaityti yra didžiulis malonumas. Tai žinojau ir anksčiau, tik buvau labai smarkiai pamiršusi nuo tada kai gimė Sofija ir pradėjau domėtis tinklaraščių kūrimu. Seni pomėgiai yra patys geriausi. 4. PABŪTI SU SAVIMI. Kartais atrodo taip norisi sustoti ir apie nieką negalvoti, bet tai tas, tai anas pakiša koją. Susirgus viskas tarytum sustoja ir tampa ne taip svarbu. Neerzina net po visą kambarį vaiko išmėtyti sausainiai ar kitos smulkmenos, kurios paprastai kiek sugadina nuotaiką. Laiką galima skirti ne darbui, o savianalizei, savo norų ir tikslų pergalvojimui. 5. SUSIDĖLIOTI PRIORITETUS. Gyvenime turbūt vienas iš svarbiausių dalykų yra tinkamai susidėlioti prioritetus. Tinkamai reiškia taip, kad būtum laiminga. Taip iš naujo prioritetus susidėliojau per šias dienas, kurio sąrašo pirmyno - šeimos - niekada neaplenks darbas. Kad ir kaip jis man patiktų. O kokius sirgimo privalumus matote jūs?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)