Stilius: pasivaikščiojimas su mylimuoju

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

rudens stilius grožio bloge

 

SKRYBĖLĖ - H&M/ŠALIKAS - ZARA/PIRŠTINĖS - H&M/BATAI - TAMARIS/ŠVARKELIS - ORSAY/MEGZTUKAS - DINS TRICOT /SIJONAS - MOHITO/PAPUOŠALAS - BE YOU/PĖDKELNĖS - BE YOU, KUPRINĖ - SONDRE, PIRŠTINĖS - H&M

 

Šiandien pakviečiau savo vyrą pasivaikščioti po apšąlusį miestą. Parke būriuojasi didelės antys, medžiai moja šerkšnu apsitraukusiomis šakomis, o aš džiaugiuosi, kad čia ne taip šalta kaip kitose Lietuvos dalyse, nes šalia jūra. Būtinai reikia šią savaitę nuvažiuoti prie jūros, nes kaip tikri pajūrio gyventojai, jau pradėjome retokai lankytis prie šalies perlo.

 

rudens stilius grožio bloge

 

Turbūt tai tik koks antras ar trečias mūsų pasimatymas per du metus, nes nėra taip paprasta suderinti visas pareigas. Moteris mama, moteris žmona, moteris gera darbuotoja. Dar plovėja, skalbėja, ir taip toliau. O kur dar hobiai, kurių turiu ne vieną...Na kaip ir kiekviena moteris, kuri nori daug. Jokiu būdu nesiskundžiu, ir galiu tik panorėjusi nedaryti to, ko nenoriu, tačiau pasimatymai su vyru nuo tada kai gimė vaikas buvo prioritetų gale. Metas juos keisti! Pasivaikščiojimų metu visada mintyse dėkoju gyvenimui už tai ką turiu, ir už tą ką turėsiu, nors dabar neturiu. Dėkodami už nuostabią ateitį atveriame jai duris. Tuo šventai tikiu. O Jūs?

O Jūs ar dažnai einate į pasimatymus su savo vyrais?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)