New Yorker šventiniai pirkiniai

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

šventiniai pitkiniai

 

 

Šiandien mintyse nuo ryto dėliojausi bitės darbininkės planus, ir kaip aš viską lengvai suspėsiu. Ryte vėl sugebėjau į kavą vietoj pieno prisipilt kefyro. Baigiu priprasti prie kiek keistoko tokio savo rytinės kavos skonio.

Lėtai susiruošiau, galvoju ko čia skubintis, jei parduotuvės nuo dešimt atsidaro. Vėliau pasirodė, kad net Klaipėdoje yra šiokie tokie kamščiai, aišku, nepalyginti su sostine. Kad ir kaip stengiausi nardyti tarp smunkančiuose lietaus lašuose mirkstančių automobilių, greit supratau, kad planas NUVEIKSIU DAUG KAIP NIEKAD nesuveiks. Taip spėjau tik pirkinių krepšelį pripildyti žuvies, išsiųsti šūsnį dovanų,  pasiimti man atsiųstas be proto fantastiškas nerealių nerealiausias dovanas, pabazarinti su kurjeriu, nes nesisekė suderinti susitikimo, ir kaip reikiant apsipirkti. Juodas paltukas (parodysiu kitą kartą), boyfriend džinsai, šypsotis liepianti kosmetinė, raudona paprasta maikutė, ryškiaspalvių kojinių rinkinys, ant kurių parašyti savaitės dienų pavadinimai, kad neduok die nesusimaišyčiau, ir dar šio bei to, ko norėjosi jau senai. Aš esu patenkinta pirkiniais kaip niekad!

Viskas  ką matote yra iš NEW YORKER, kurio anskčiau nemėgau, o dabar jausmai pasikeitė. Gal paauglystę vaikausi? Kad ir kaip ten bebūtų, norėčiau rasti tokias kojines, kurios man kas rytą primintų, kad atkreipčiau dėmesį į žodį kefyras ant pakelio užrašo. Kažkada matyt kai dažiau plaukus šviesiai peroksidas įsiėdė į smegenis. Pasekmės akivaizdžios, cha cha.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)