Vieną dieną aš tikrai būsiu elegantiška moterimi

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

elegancija grožio blogas Korfu sala

 

2015 - ieji metai buvo mano didžiulio susidomėjimo elegancija metai. Dažniausiai apie eleganciją kalba prancūzės arba dar dažniau jos pačios tampa elegancijos aptarimo objektais. Tačiau tautybė tikrai neapriboja elegancijos!

Ne viena moteris stengėsi išsiaiški, kokia yra elegancijos paslaptis, todėl šia tema yra parašyta begalė knygų, kuriose yra dar daugiau pasikartojimų. Juos susidėliojau, įsidėmėjau, pritaikiau. Svarbiausia suprasti, kad elegancija apima ne tik grožį ar stilių - tai visas gyvenimo būdas. Jo svarbiausias -rincipas - meilė ir pagarba sau, mūsų gyvenimui, aplinkiniams.

Geriausia mano šia tema perskaityta knyga buvo parašyta tinklaraštininkės Jeniffer L.Scott pavadinimu Madam elegancijos pamokos, kuri iš esmės pakeitė mano požiūrį į gyvenimą ir pačią save. Iki šiol negaliu jos užmiršti. PDF galite parsisiųsti, tačiau labiausiai rekomenduoju įsigyti arba pasiimti iš bibliotekos. Galite paskaityti ir mano buvusios moteriškumo mokytojos straipsnį, kuris puikiai apibendrina elegantiško gyvenimo sąvoką

Vargu, ar įmanoma vienu sakiniu apibrėžti žodį elegancija, kai  plačiau pasidomėjus į jo turinį įeina tiek daug sudėtinių elementų. Jeigu kalbėsime apie išvaizdą, tai kažkokių ypatingų, visoms tinkančių kriterijų nėra. O gal yra? Jei kalbėsime apie tam tikras asmenines moters savybes, tai elegancija bus daug lengviau apibrėžiama. O kaip dėl tam tikrų moters manierų ir elgesio? Pabandykime šiandien kartu padiskutuoti, kokia moteris yra elegantiška.

 

Knyga Moters magijos mokykla

 

Elegancija mano giliu įsitikinimu prasideda nuo moters gebėjo savarankiškai vadovauti savo gyvenimui. Tai ne Jorkšyro terjeras, kuriam reikia nuolatinio rūpesčio, dėmesio, globos. Elegancija prasideda nuo gebėjimo elgtis savaip, mąstyti unikaliai, būti oriai. Elegantiškos moters neblaško svetimų nuomonių vėjai, ji nėra svetimo parado žygiuotoja. Verčiau jau kiti taikosi prie jos, žingsniuoja įkandin jos vidutinio aukščio kulniukams. Elegantiška moteris visada vertins klasiką labiau už tendecijas, stilių už madą. 

Elegantiška moteris savais sprendimai grindžia ir pasirinkimą kaip ryškinti savo natūralų grožį. Dažniausiai jai nepatinka ryškus makiažas. Ji tobulina jo atlikimo techniką, renkasi aukščiausios kokybės produktus. Jai nesvarbu, ar nagų lakas dera prie lūpdažio, o rakinė prie palto, nes pasirinkti deriniai dažniausiai būna automatiškai teisingai parinkti. 

 

Elegancija grožio blogas Korfu sala

 

Elegantiška moteris kas rytą nepraleis valandos prie veidrodžio, nes dažniausiai rinksis jau ne kartą išbandytus variantus. Ji negarbanos plaukų kiekvieną rytą - verčiau stengsis, kad jie būtų sveiki, švarūs ir tvarkingi. Jos kvepalus pajusi tik vos vos prigludęs arčiau, bet niekada nepajusi ilgo ir sunkaus šleifo besivelkant iš paskos. Jos akseksuarai tikriausiai bus rankų darbo arba žymių dizainerių kūriniai. Tokia moteris rinksis tik natūralių medžiagų drabužius. Neturės ji pilnos spintos drabužių, kurie krenta iš lentynų, nes jau seniai jos drabužinėje viskas turi būti savo vietoje ir tik tiek, kiek reikia. Ji vadovaujasi posakiu mažiau yra daugiau kiekviename savo žingsnyje. Geriau švelniau, nei per ryškiai, brangiau, negu daug. 

Elegantiška moteris skiria didelį dėmesį savo asmeniniam tobulėjimui labiau negu savo grožio tobulinimui, asmeniniam gyvenimui, negu stebėjimui, kaip sekasi kitiems. Ją domina daugelis temų, todėl ji gali diskutuoti su įvairaus amžiaus, išsilavinimo, ekonominio lygio žmonėmis. Ji visus priima vienodai, niekada nežiūri iš aukšto, nesipuikuoja, nesidomi svetimų žmonių gyvenimu. Niekada netrokšta būti kita moterimi. Jai svetimas pavydas, apkalbos, nepasitenkinimas. Ji niekada nesiteisins, nesigailės, nes savo klaidas pavers pamokomis, trūkumus - pranašumais. 

 

Jeniffer L. Scott Madam elegancijos pamokos

 

Elegantiškiausiais moterų pavyzdžiais visada buvo laikomos madam Recamier, Sissi, imperatorienė Eugenija, Vindzoro hercogienė; vėlesniais laikais - Jacqueline Kennedy, Audrey Hepburn, Grace Kelly, ledi Diana, Chanel, tapusios daugelio tuometinių moterų sektinais pavyzdžiais. Lietuvoje viena elegantiškiausių moterų yra Alma Adamkienė, iš jaunesnių - Asta Valentainė.

Elegancija yra ir bus siekiamybė, kuri didelių pastangų, įgimto skonio ir nuolatinės kontrolės dėka taps realybe, jei tik norėsime ir leisime sau būti tokiomis pačios. Vieną dieną aš tikrai būsiu elegantiška moterimi...

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 3.50 (1 Vote)