10 amžinai madingų drabužių mūsų spintoje

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

 10 amžinai madingų drabužių mūsų spintoje

 

 

Kai laukiausi, jaučiausi gerokai per didelė. Augo ne tik pilvas, bet ir sėdynė bei žandai. Sunku buvo jaustis gražiai, todėl itin susidomėjau dekoratyvine kosmetika, net užsirašiau į profesionalius vizažo kursus. Gimus Sofijai, maždaug per tris mėnesius susitraukiau į buvusią padėtį, kuri nors ir nebuvo ideli, tačiau prie jos buvau pripratusi per dešimtį metų. Tuomet pradėjau domėtis ir stiliumi, mada, elegancija, prancūzišku gyvenimo būdu, sveikata, namais. Vieną po kitos prarijau man po ranka pakliuvusias stilinga tarsi prancuzė tipo knygas. Supratau, kad a) aš nieko neišmaniau ta tema b) aš nesu stilinga c) mano spinta pilna beverčio šlamšto, kurio turiu kuo geičiau atsikratyti d) nuo šiol į mano spintą drabužiai atkeliaus labai sunkiai. Dar supratau, kad savo spintos turinį noriu grįsti drabužiais, kuriais galėsiu pasikliauti visada, kurie niekada neišeis iš mados, kurie derės su visais mano drabužiais, o kokybė bus tokia, kad mano dukra užaugusi turės ką pasiskolinti iš mano spintos. Šie laikui nepaklūstantys drabužiai yra:

 

1 SMĖLIO SPALVOS LIETPALTIS

 

Niekada negalvojau apie lietpalčio reikalingumą, o ypač apie smėlio spalvos. Pasirodo, jis yra numeris vienas sąraše niekada neišeis iš mados. Lietpaltis ne tik apsaugo nuo lietaus, kas mums yra labai aktualu lietaus žemėje, bet ir  sukuria siluetą. Klasikinis Burberry lietpaltis, kurio pamušalas turbūt yra dar svarbiau negu išorė, daugeliui vidutines pajamas gaunančių moterų gali būti tik svajonė, tačiau ir kitos kompanijos turi puikių smėlio spalvos lietpalčių. Savo radau parduotuvėje ZARA. Jis yra beveik identiškas Burberry lietpalčiui ir pasiūtas iš standžios medžiagos. Svarbiausia audinys. Rinkdamosi atkreipkite dėmesį, kad jis nebūtų susiglamžęs, iš blizgios sintetinės medžiagos. Knygos rekomenduoja rinktis gabardiną ir atkreipti dėmesį į pamušalo grožį, sagas, sagtį, apdailą. Šiuo metu tiesiog dievinu savo smėlinuką, kuris dera prie visko ir, pasak prancūzų, bus madingas amžinai.

 

2 GEROS ODOS JUODI AR TAMSIAI RUDI ILGAAULIAI BATAI

 

Ar žinojote, kad prancūziškas Courreges prekės ženklas vyriškus ilgaaulius batus pritaikė moteriškoms pėdoms? Vėliau tai padarė Hermes, Louboutin, Isabel Marant. Dabar joks batų ženklas neįsivaizduojamas be ilgų odinių batų. Aš neįsivaizduojų savo rudens be jų kompanijos. Teigiama, kad motociklininko batai tinka bet kokio amžiaus moteriai, ypač vyresnei, nes solidžiam įvaizdžiui suteikia ryškumo. Odinę avalynę tinkamai prižiūrint (tepant drėkinamuoju kremu, prikišant į vidų laikraščių, pakeičiant vidpadžius) turėsime ilgai tarnaujančius ir prie visko tinkančius bendrakeleivius. Turiu daugiau nei kelias poras ilgaaulių, kurių nekeisčiau į jokią kitą avalynę. Dėl jų net laukiu kiekvieno rudens.

 

 amžinai madingi drabužiai

 

 

3 ŠOKOLADO, ŠVIESIAI RUDOS AR JUODOS SPALVOS ODINIAI šVARKAI

 

Prėjusią savaitę nusipirkau verstos odos oranžinį švarką, tačiau žinau, kad šokoladinis, šviesiai rudas ir juodas švarkai, kuriuos turiu jau daugiau nei keletą metų, niekada neišeis iš mados. Pasirodo, šie švarkai su metais tik įgauna vertę. Prancūzai net pataria naujai nusipirktą odinį švarką pakišti po lovos čiužiniu ar pamindyti (ekscentriška?). Vasaros vakarais prie jūros odinis švarkas ir šiltas šalikas yra nepamainomi. Pas mus tinka visais metų laikais, galima vilktis net po šiltu paltu. Džiaugiuosi, kad savo švarkų kolekciją galiu kaupti nesijaudindama, kad jie kada nors išeis iš mados! Dažniausiai tokie drabužiai nusidėvi emociškai. Man patinka, kad odiniai švarkai visada atrodo kaip nauji (pati kalta, kad per mėgstamiausio švarko paviršių netyčia perbraukiau mėlynu tušinuku).

 

amžinai madingi drabužiai

 

4 BALTI MARŠKINIAI

 

Agnė Gilytė teigia, kad neverta daug mokėti už baltus marškinius, nes jie vistiek su laiku pakeis spalvą juos skalbiant. Aš, kaip pati blogiausia skalbėja pajūryje, galiu tik pritarti šiai minčiai. Nepaisant to, balti marškiniai gelbėjo daugelio švenčių metu, o kartu su šiuolaikiškais puošniais akseksuarais iš nuobodžių tapo elegantiškais. Juodi marškiniai taip pat turėtų būti kiekvienos spintoje, tačiau aš jų nemėgstu, nors turiu kelis.

 

5 KAŠMYRINIS MEGZTUKAS

 

Būdama studentė tikrai niekada neskaičiau etikečių sudėčių, o dabar jau nepirkčiau neperskaičiusi. Natūralios medžiagos reiškia kokybę, ilgalaikiškumą, gerą skonį. Kašmyriniai megztukai tinka tiek į darbą, tiek vakarienei mieste, taip pat absoliučiai visiems figūrų tipams. Pirmąjį nusipirkau prieš kelis metus. Prancūzės savuosius randa Monoprix prekybos centre. Man nepatinka, kad jie veliasi, tačiau ne bėda, nes pūkų surinktuvas daug nekainuoja. Nėra geresnio jausmo, nei susišildyti kūną apsirengus švelnučiu megztuku, kurį geriausia skalbti su specialia priemone vilnai arba šampūnu drugname vandenyje ir džiovinant ant rankšluosščio.

 

6 PIEŠTUKO KIRPIMO KELNĖS

 

Mano šlaunys rodo, kaip skaniai aš mėgstu valgyti. Ačiū Dievui, pieštuko kirpimo kelnės reikalą pataiso. Jei platėjančių kelnių mada sunkiai skinasi kelią į mūsų širdis, siaurėjančios kelnės gali netikti pilnesnėms figūroms, tai pieštuko kirpimas yra visada madingas ir tinka visoms. Tikrai gera žinia!

 

amžinai madingi drabužiai

 

7 TAMSIAI MĖLYNI KLASIKINIAI IR ŠIEK TIEK PLĖŠYTI DŽINSAI

 

Džinsus galime vilkėti nors kasdien. Kažkada buvę darbo drabužiais, šie mėlyni draugeliai tapo mūsų palydovis nuo pirmadienio iki sekmadienio. Kiekvienai savaitės dienai galėtume rasti vis skirtingo tipo ar spalvos džinsus, tačiau visada buvo ir bus madingi klasikiniai tamsiai mėlyni džinsai. Taip pat ir plėšyti. Viso kartos plėšė džinsus, tik truputį mažiau ar daugiau. Jie suteikia įvaizdžiui atsipalaidavimo. Dar būtų galima prie sąrašo pridėti baltus džinsus, kurie geriau nei bet koks kitas drabužis jaunina, todėl ypač tinka vyresnio amžiaus žmonėms.

 

8 JŪREIVIŠKAS PUSPALTIS

 

Mačiau nuostabų mėlyną puspaltį Massimo Dutti, tačiau kaina tuo metu privertė susilaikyti nuo neplanuoto pirkinio. Jis vis dar man neišeina iš galvos, todėl jau laukia savo eilės pirkinių sąraše. Yve's Saint Laurent'as šį drabužį pavertė klasika, jis yra vienas iš geriausių mūsų pasirinkimų. Rekomenduotina, iš tankaus, šiurkštaus vilnonio audinio.

 

amžinai madingi drabužiai

 

9 BASUTĖS SU DIRŽELIAIS

 

Šias turiu jau metų metus, tačiau nemėgstu. Kadangi radau jas tarp amžinai madingųjų sąrašo, šią vasarą būtinai pabandysiu iš naujo jas pamėgti. Svarbiausia kokybiškas padas ir švelnios odinės virvelės, kurios nežaloja tarpupirščių. O juk visko nutinka. Labai sunku rasti patogius dirželius.

 

10 MEDVILNINIAI BALTI, JUODI, RAUDONI AR PILKI MARŠKINĖLIAI

 

Apatiniai marškinėliai geitai nusidėvi, bet be jų mes neapsieisime. Raudonus pridėjau prie sąrašo, nes ryškios spalvos labai priklausomos nuo mados nei pastelinės, tačiau aš dievinu raudoną spalvą! Balti, juodi marškinėliai man yra spintos pagrindas, na o pilkus bandysiu prisijaukinti.

 

 

Toks tas mano sąrašas, kuris taupo laiką, praleistą prie spintos renkantis ką apsirengti. Svarbiausia, ką supratau domėdamasi stiliumi, yra tai, kad nenoriu būti madinga, noriu būti stilinga. Žengiu pirmuosius žingsnius formuojant ilgaamžę savo spintą, o jums linkiu taip pat nuspęsti, kuo siekiate savo stiliumi, ko tikitės, rinkdamosi drabužius, kurie užima anaipton ne paskutinę vietą mūsų visų gyvenime. Kaip toje reklamoje, įvaizdis yra viskas, kaip tame posakyje, pasitinka ir palydi. Būkite pasitiktos tinkamai. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)