Lauros Mizgirytės - Latour knyga 10 auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus.

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

knyga 10 auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus

 

Aš esu tikra knygų graužikė! Gera knyga man yra didžiausia dovana, džiaugsmas, geriausias laisvalaikio praleidimo būdas. Labiausiai vertinu tokias knygas, kurios bent iš dalies pakeičia mano gyvenimą, t.y. skatina jį pagerinti kokia nors kryptimi, pvz., pakeisti mitybą, sportuoti, gyventi minimalistinį gyvenimą, puošti namus, rūpintis kitais ir pan. Iš knygos tikiuosi ne išmokti ko nors naujo, nes tai gali suteikti reta knyga, o dažniau prisiminti tai, kas seniai buvo pamiršta, ką laikui bėgant į šalį nustūmė kiti dalykai. Negaliu galvoti apie visas gyvenimo sritis vienu metu, todėl stengiuosi koncentruotis tik į vieną dalyką vienu gyvenimo periodu, ar tai būtų karjera, vaikai, mityba, na bet kas, kas aktualu TUO METU. Perskaičiusi knygą iš kart stengiuosi ją panaudoti savo gyvenime, o jei nėra ko panaudoti, kas nutinka labai retai, vertinu tą knygą kaip nelabai vykusią. Ne bet kas turėtų rašyti knygas! Šiandien noriu palikti savo nuomonę apie Lauros Mizgirdytės - Latour knygą 10 auksinių mados raktelių ieškančiai savo stiliaus.

 

Šiek tiek įžangos ne apie knygą, o apie mane. Mano stiliaus paieškos iš naujo prasidėjo kai Sofijai sukako maždaug 3 mėnesiai ir mano kūno formos grįžo į savo vietas. Kas tiko einant į klubus, susitinkant su draugėmis, poilsiaujant ar einant į darbą prieš Sofiją, visiškai neatrodė tinkama kai tapau mama, daugiausia laiko praleidžianti namuose ar parkuose. Vėliau pasikeitė ir darbo pobūdis! Galų gale pasikeičiau ir aš. Perskaičiau ne vieną stiliau knygą, kad iš naujo sudėliočiau puzlę, kas aš esu stiliaus prasme. Paskutinė mano perskaityta knyga apie stilių yra fantastiško grožio Lauros knyga, kurią pamačiusi knygyne iškart norėjau griebti, tačiau atbaidė kaina. Kaip gerai, nes vėliau ją dar šviežutėlę radau bibliotekoje. 

Na o dabar mano nuomonė apie pačią Lauros knygą. Kaip jau minėjau, pirmasis įspūdis paėmus knygą į rankas yra MAN JOS REIKIA ČIA IR DABAR. Knyga labai gražiai iliustruota gėlėmis, Lauros vyro darytomis nuotraukomis, kuriose pati Laura rodo įvairių stilių interpretacijas. Knyga vien dėl šių nuotraukų atrodo labai asmeniška, o kur dar autorės pasidalinti asmeniškumai apie savo gyvenimą JAV ir Okinavos saloje. Laura turi labai gerus duomenis fotografuotis, todėl į nuotraukas vienas malonumas žiūrėti. Pagauna mintis, kad ant lieso kūno tinka viskas, nors tikriausiai reikia pripažinti, kad ir Lauros skonis yra nepakartojamas, unikalus.

Deja, knyga nėra vien tik nuotraukų žiūrėjimas. Pagrindinis klausimas, ar liks kas mano galvoje perskaičius knygą, ar bus ką panaudoti gyvenime? Taigi, kaip man ši knyga pasitarnaus. Užbėgant už akių galiu pasakyti, kad nori nenori, tačiau lyginant su Agnės Gilytės knyga Spintologija, šią skaitau sunkokai ir perskaičiusi knygą žinias gyvenime pritaikau niekaip. Knygoje pateikiama mados istorija, pavyzdžiui, kas, kada ir kur į madą įdiegė minimalizmą, iš kur atsirado kombinezonai. Istorinių faktų pateikta daug, tačiau turbūt mano bėda, kad būtent jie mano galvoje neužsilaiko, skaityti darosi sunku būtent tose vietose. Darau išvadą, kad knyga labiausiai tiktų mados studentams, o ne savo stiliaus beieškančioms moterims, tačiau jei mėgstate istoriją ir atsimenate faktus, knyga jums gali labai patikti. 

Labiausiai neigiamai mane nustebinęs dalykas buvo po kiekvieno stiliaus pateikiamas koks nors kulinarinis receptas. Kodėl skaitydama apie stilių turėčiau norėti sužinoti kaip išvirti žinių sriubą su mėtomis arba iškepti obuolių pyragą? Juk tuomet aš atsiverčiu knygą apie maistą. Mano manymu, tai yra visiškas nesusipratimas, nes knyga nėra tinklaraštis, kur atskiri įrašai leidžia rašyti įvairia tematika. Iš knygos tikiuosi vientisumo. Be abejo, ir skaitymo lengvumo, bet už viską svarbiau, knygos panaudojimo savo gyvenime. Kaip matote, ne viską, ko tikėjausi gavau iš šios knygos, stiliaus raktelių neradau. Iš kitos pusės, lengva kritikuoti. Sakau, gal mados studentas šią knygą apsikabinęs miegotų. Na o aš paprasta moteris, ieškanti būdų pagyvinti savo stilių.

Labai išsiplėsti nenorėčiau, labiau man įdomu sužinoti skaičiusiųjų šią knygą nuomonė. Ar gražiai iliustruota knyga pateisino jūsų lūkesčius? Ar neprailgo skaityti 319 knygos puslapių? 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)