Parodos „Grožis 2016“ seminaras „Rudens / žiemos 2016-2017 metų tendencijų panaudojimas kasdieniniame moters įvaizdyje“

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Ernestos Venckutės iš OZ Design Home seminaras Grožis 2016

 

Vakar su Sofija pusę nuostabaus sekmadienio praleidome jungtinėse parodose Grožis 2016 ir Stiliuz 2016, vykusiose tris dienas Švyturio arenoje Klaipėdoje. Patikrinau, ar savo dvimetę su puse jau galiu vestis į kokį nors renginį. Pasirodo galiu, su salyga, kad bus kur pavalgyti, pažaisti, bus balionų, žaislų ir saldumynų. Visa tai buvo šios jungtinės parodos metu, todėl galėjau 99% atsipalaiduoti ir pasinerti į grožio bei stiliaus pasaulį. Pirmiausia noriu papasakoti apie seminarą, kurio metu aš įdėmiai klausiausi apie 2016 - 2017 metų tendencijas, kol Sofija spoksojo į savo mėgiamus Youtube filmukus. Tai buvo pats paskutinis seminaras parodos metu. 

OZ Design Home parodų metu pristatė keturis seminarus apie veido priežiūrą, proginio makiažo interpretacijas, šukuoseną per 15 minučių bei naujausias tendencijas, kurias galima pritaikyti moters įvaizdyje. Šiame paskutiniame seminare ir dalyvavome. Jį vedė Ernesta Venckutė, įvaizdžio dizainerė. Trumpai aptarkime svarbiausius jos išvardintus įvaizdžio aspektus. 

 

pantone

 

1. PANTONE 2016 RUDUO

 

Pantone yra sistematizuota spalvinė sistema, naudojama profesionalų interjero srityje, poligrafijoje, tekstilėje, bei į kurią kartas nuo karto akį užtema mados blogeriai ir žurnalistai. Pagal paletę, kurioje šiam rudeniui yra išskirta 10 spalvų, galime rinktis savo drabužių spalvas ir atspalvius. Praleiskime rudenį mėlynos spalvos šeimos apsupty? Mėlyna tai ramybė, jėga, optimizmas. Nukrypstama nuo tipiškų rudens spalvų, kur vyrauja žemės atspalviai. Mėlyna tai pastovumas, raudona tai pasitikėjimas ir šiluma, pusiau rožinė - pusiau violetinė bei prieskoninė garstyčių geltona asocijuojasi su egzotika. Įdomu tai, kad kiekviena Pantone spalva turi savo numerį bei įdomų pavadinimą.

 

2. ALL-OVER ARBA NUO GALVOS IKI KOJŲ

 

Ar kada nors bandėte nuo galvos iki kojų apsirengti vieno rašto drabužiais? Aš ne. Tačiau jei norėčiau išbandyti šią tendenciją, manau turėčiau būti labai drąsi. Taip, tai drąsus sprendimas, pvz, apsirengti nuo galvos iki kojų vertikaliais, o ypač horizontaliais dryžiais, stambiomis gėlėmis ar geometriniais raštais. 

 

3. TERORIZMAS

 

Tendencijose atsispindi viskas, kas svarbiausio vyksta mūsų pasaulyje. Kadangi šiuo metu visi mes galvojame apie terorizmą kaip apie potencialią grėsmę, nenuostabu, kad tai atsispindi ir moters įvaizdyje. Turime parodyti, kad kartu mes esame stiprūs, todėl renkamės militaristinius drabužius.

 

Paroda Stiliuz 2016 Švyturio arena Klaipėda

 

4. PURPURINIS LIETUS

 

Slyvų, baklažanų ir violetinė okupavo 2016 metų rudens/žiemos kolekcijų pristatymų podiumus. Įvaizdžio dizainerė teigė, kad tai yra susiję su žymaus muzikanto Prince mirtimi. Purpurinis lietus buvo žymiausias dainininko sukurtas garso takelis. 

 

5. SUŠILK

 

Pončai, skraistės ir šaliai - viskas, kas leidžia mums iškęsti rudens ir žiemos darganas, yra geriausi mūsų draugai. Prakirpk šaliką ir pasidaryk skraistę, pataria mums Ernesta. Atnaujink savo seną paltą užsimetusi naują šaliką ir sujuosusi jų diržu. Variantų begalė - pasitelk fantaziją. 

 

6. CHAKI IR ROŽINĖS DERINYS

 

Dvi visiškai nieko bendro neturinčios spalvos derinamos tarpusavyje sukuria nepaprastą efektą. Derink tai, kas yra priešinga vienas kitam, ir gausi netikėtą rezultatą. 

7. GRUBUMO IR ŠVELNUMO DERINYS

 

Bomberis su pliusuotu sijonu? Ta pati chaki su rožine? Grubūs batai su pūkuotu megsztiniu? Grubumas šį sezoną geriausias švelnumo draugas, sukuriantis nenuobodų moters įvaizdį. 

 

8. VIENAS DRABUŽIS - KELI VARIANTAI

 

Praktiška tendencija, kuri leidžia mažiau pirkti, bet būti kūrybingesnei. Ieškokime neišbandytų savo turimų drabužių derinių!

 

Ernesta Venckutė parodoje Grožis 2016 Klaipėda

 

9. KITO KAILYJE

 

Gyvūnų raštai leidžia pasijusti kito kailyje, tačiau negarantuoja šlovės, jei nesuprantame, ką su tuo raštu darome. Ernesta pataria rinktis gyvūno raštus kaip akcentą, pavyzdžiui, leopardo rašto palaidinę po juodu švarku. Tegu raštai būna šiek tiek paslėpti po tamsiomis spalvomis. 

 

10. AKSOMAS

 

Dar neturi aksominių batų? Vargu, ar jie tiks lietaus merkiamai šaliai, kur už kampo tyko šatis. Ernesta siūlo rinktis mažas aksomo detales, pavyzdžiui, madingąjį aksominį chokerį, violetinio aksomo pirštinaites ar delninę. 

 

11. GOLFAS

 

Buvau vienintelė, kuri pakėlė ranką, kad nemėgsta golfų, tačiau manau esu ne vienintelė pasaulyje, kurią šis drabužis dusina. Prireikė daug metų, kol pripažinau sau, kad iš manęs nebus golfų nešiotojos, kad ir kokie praktiški jie būtų. Renkuosi šaliką, tačiau golfai man labai gražu, ypač ant manekenės figūros merginų ir ypač pilki.

 

12. PŪKINĖ STRIUKĖ

 

Galima atspindėti karščiausias sezono tendencijas ir jaustis komfortiškai. Pūkinę striukę turiu, tačiau madingesnės ne trumpos, o ilgesnės, surišamos pūkinės striukės. 

 

Ernestos Venckutės seminaras apie tendencijas

 

13. BATAI IKI KELIŲ

 

Turiu, tačiau tokius, kurie nuolat smunka nuo kojų, todėl nenešioju. Be, to manau, visiškai netinka mano kūno sudėjimui. Turi gražias kojas? Manau turi ir batus iki kelių?

14. BATAI SU MASYVIAIS TRAKTORIUKŲ PADAIS

 

Labai gražu, stilinga, patogu. Kokių tik nėra dabar batų! Pradedam savo įvaizdį kurti nuo batų? 

 

15. DETALIZUOTI, MODERNŪS, METALIZUOTI KEDAI

 

Nike era dar nesibaigė, tačiau šį rudenį norima mus matyti ne su įprastais, o moderniais kedais. Kuo keistesnio modelio, tuo labiau atspindi šią tendenciją.

 

Apie patį seminarą: pusė seminaro metu grojo garsi muzika, todėl sunkiai sekėsi klausyti pačios pranešėjos. Ernesta atrodė stilingai, tačiau kaip pranėšėja buvo labai statiška, daugiausia sėdėjo prie kompiuterio ir žiūrėjo į savo skaidres, todėl buvo labai nuobodu. Atrodė, jog tai būtų vienas iš pirmų jos vedamų seminarų. Keletas moterų išėjo seminaro pradžioje, aš tokiam norui atsispyriau - uždau kantrybę (šypt). Įdomiausia dalis buvo derinių rodymas pagal atsineštus drabužius.

Verdiktas: net apie įdomiausius dalykus galima papasakoti labai neįdomiai. Į kitas smulkmenas nebesigilinsime. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)