BLIZGĖ kabantis kaklo papuošalas

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

BLIZGĖ kaklo papuošalas

BLIZGĖ kaklo papuošalas

 

 

Šiandien noriu pasidžiaugti dar viena dovana, kurią kaip ir TOM FORD kvepalus (tiksliau dovanų kuponą) taip pat gavau nuo vienos brangios draugės. Man pasisekė, kad šių švenčių metu gavau tikrai man labai patikusių dovanų, kurias naudosiu kasdien iki paskutinio nusidėvėjimo. Visos dovanos buvo labai netikėtos, kaip ir šis mielas kabantis papuošalas BLIZGĖ. Kas ta BLIZGĖ, klausiau savęs? Radau.

 

Jau seniai norėjau ilgo kabančio papuošalo, o dar nuostabiau, kad jis yra lietuvių kūrėjos. BLIZGĖ papauošalų iki šiol nebuvau girdėjusi, o tai dar geriau, nes smagu atrasti naujus kūrėjus, nes tai reiškia ir naujo kūrimo stiliaus atradimą, kuris į kuriamą stilių atneša naujų vėjų. Visą BLIZGĖ kūrybą vienija vientisas stilius: kabančios gėlės, kutai, spalvoti rutuliukai ir kvadračiukai, dažniausiai aukso ir sidabro spalvos. Nepasakyčiau, kad pasirinkimas yra itin didelis (o gal ir klystu, juk matau papuošalus tik FB), tačiau matau tai ne kaip minusą, nes kartais per didelė įvairovė apsuka galvą, kad nežinai ką pirkti, o kažką pasirinkęs galvoji, kad galėjome visgi imti ką kita. Taigi džiaugiuosi papuošalu, kuris puikiai nukreipia dėmesį nuo vis augančio mano pilvo. 

 

rsz dsc 0951

 

Galite mano minėtus papuošalus rasti mugių metu, tačiau geriausia kreiptis Facebook, atsakymą gausite per kelias minutes. Apyrankės kainuoja apie 12 eurų, kaklo papuošalai apie 14.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)