Garance Doré stiliaus knyga „Meilė X Stilius X Gyvenimas"

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Stilius

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Garance Doré www.garancedore.com stiliaus knyga „Meilė X Stilius X Gyvenimas"

Garance Doré www.garancedore.com stiliaus knyga „Meilė X Stilius X Gyvenimas"

Aš buvau tik viena ausimi girdėjusi apie Garance Doré prieš perskaitydama jos knygą „Meilė X Stilius X Gyvenimas". Tiesą pasakius, man sunkiau rasti bendrumą su užsienio tinklaraščiais nei su lietuviškais, nes atsivertęs bet kurį iš jų ieškai savęs, ieškai, kas tave sieja bendro su autoriumi, jo asmenybe, stiliumi, gyvenimo būdu, o kultūra yra vienas iš labiausiai ir lengviausiai susiejančių dalykų. Garance yra prancūzė.

Tad nors tinklaračio ir neskaitau, man patiko Garance knyga, radau daug ką artimo sau šios moters asmenybėje: paprastumas, pasitikėjimas savimi, nebijojimas pripažinti, kad suklydai, tačiau turbūt labiausiai, paprastumas, kuris yra didžiausias moters ginklas, leidžiantis pasiekti daug daugiau, nei arogancija ir susireikšminimas. Na juk ne veltui knyga tapo „The New York Times" bestseleriu, tinklaraštis - vienu iš populiariausių pasaulyje, Instagram - sekamas pulko moterų iš viso pasaulio. Ne veltui dažnos tinklaraštininkės nuotraukose matai šią itin populiarią gyvenimo būdo ir stiliaus knygą. Vadinasi, autorė rado bendrumą su daugeliu viso pasaulio moterų, savo tinklaraščio sekėjomis, iliustracijų ar knygos gerbėjomis.

Knygą įvairdinčiau kaip gidą į pasitikėjimą savimi. Taip, autorė žavingu, itin atviru, pilnu humoro ir autoironijos stiliumi pasakoja apie savo gyvenimo ir sėkmės istoriją, prasidėjusią Paryžiuje ir besitesiančią Niujorke, tačiau skaitant knygą mano dėmesį labiausiai patraukia atskleidžiamas kelias, kaip Garance tapo savimi pasitikinčia, savo pasirinktu keliu neabejojančia, sėkminga moterimi. Ir grožis čia ne prie ko - svarbiausia asmenybė.

Kaip ir kiekviena moteris, dabar jau į penktą dešimtį įžengusi autorė patyrė įvairių sunkumų, ypatingai įdomios jos pasakojamos meilės istorijos. Dažnai moteriai reikia drąsos užbaigti ne pagal planą besirutuliojančią meilės istoriją. Reikia drąsos tikėti tuo, ką darai. Taip pat reikia drąsos prisipažinti, kad esi neideali ir tokia neprivalai tapti. Koks gyvenimas Niujorke? O kokios yra paryžietės? Knyga tikrai išsiskiria iš daugelio kitų panašaus tipo knygų, yra ypatingai lengvai perskaitoma.

Garance Doré nebijo pašmaikštauti apie viso pasaulio dievinamų paryžiečių ir niujorkiečių gyvenimo būdą, įpročius ir ydas. Knygoje gausu istorijų iš mados savaičių užkulisių ir interviu su įkvepiančiomis moterimis. Autorė pataria, kaip išvengti mados klaidų ar kaip suderinti „Chanel" ir „J. Crew" rūbus, kaip atrasti savo asmeninį stilių su savomis taisyklėmis. Garance Doré skatina moteris į madą žiūrėti žaismingai, būti nepriklausomas, kuo daugiau šypsotis ir mėgautis gyvenimu. Daugiau. Rekomenduoju, jei ieškote būdų labiau pasitikėti savimi.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (1 Vote)