Mano brangi Sofija

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Vaikai

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Sofija vaikų stilius

Sofija vaikų stilius

 

Paltukas - ZARA, džinsai - NEXT, megztukas - GEORGE DISNEY, skara - mano, kojinytės - NEXT, NO NAME, kepurė - NO NAME, batukai - BATŲ KALNAS

 vaikų apranga ZARA NEXT

vaikaų stilius ZARA NEXT

 

Mano plančetė šiandien iškeliavusi iš namų, todėl sėdau prie savo senolio kompiuterio. Čia radau smagių Sofijos nuotraukų. Šiomis dienomis jai skaudžiai dygsta dantys, tad dabar viskas sukasi apie tai.

Vis galvoju, kad anksčiau netikėdavau, kai mama sakydavo, kad vaikas viską gyvenime pakeičia, dabar pati matau. Kartais stebiuosi, kad kai kurios žinomos moterys suderina didžiulius projektus su vaikais. Tačiau ar vienu metu gali profesionaliai užsiimti darbine veikla ir išgyventi su vaiku visą jo liūdesį, džiaugsmą, susekti kiekvieną asmenybės pokytį, suteikti jam pilnavertį dėmesį? Nepykit, aš jau netikiu tokiais dalykais. Taip ir sakykime, kad už mūsų didžiulių nuveiktų darbų slepiasi auklės, seneliai, tėtis. Turbūt mane sąžinė suėstų...Vien todėl atsisakau ir visų neapmokamų projektų, susijusių su tinklaraščio veikla. Nesu aš supermama, toli gražu. Na o mūsų namuose pagelbėja tik tėtis, ir nieko ypatingo kol kas nuveikti aš negaliu, išskyrus eiti į paprastą darbą ir kartais prisėsti prie tinklaraščio. Žinoma, viskas kitaip, jei Sofija eina į darželį, tik kol kas tai ilgai netrunka.

Šiandien norėjau pasidalinti vienu iš Sofijos derinukų. Kokybe labiausiai džiugina NEXT. ZARA Sofijos spintoje - vienetinis atvejis.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 5.00 (2 Votes)