Kas svarbu? Nepasisekė, na ir kas?

Autorius BALTIC BEAUTY BLOG on . Patalpinta į Vaikai

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Baltijos grožio blogas vaikai

 

 

Vakar apsilankiusi savo puslapyje supratau, kad kažkas blogai - matėsi tik žemėlapis jo apačioje, o norint įkelti įrašą galėjau matyti tik arabų kalbą. Po šios staigmenos net atkūrus viską dingo apie 14 įrašų, paskaičiavus tai yra mažiausiai 14 valandų darbo. Kiek daug, tiesa?

 

Susinervinau, nenuostavu, tačiau žinote, jei anksčiau būčiau nuo galvos rovusis plaukus ar kaip ten sakoma, tai dabar žinau: dar ne kartą gyvenime reiks bandyti iš naujo, dar ne kartą kas nors nepasiseks, dar ne kartą reiks daryti tai, ko visai nenoriu, nors tikiuosi, kad su laiku tai bus rečiau. Kai imi galvoti, kad daugelis dalykų nesvarbu, o taip ir yra, kai pasižiūri po kelių metų, kai daugelis nesėkmių išsitrina iš širdies kaip niekam neberūpinčios smulkmenos, šią dieną jau irgi vertini kitaip. Ech ta patirtis, kodėl ji ateina taip vėlai ir ne laiku, cha cha. Juk tikrai, nėra neišsprendžiamų dalykų (yra, yra, bet geriau galvoti, kad nėra).

Po Sofijos gimimo supratau, kad jei mes visi sveiki, visa kita yra ir bus dzin. Kai laikausi įsikibusi šios vertybės, man tikrai yra daug lengviau išgyventi šiame pasaulyje, kuriame nuolat nutinka kas nors ne pagal planą. Aišku, jei kas nors man būtų sakęs anksčiau, pavyzdžiui, studijų metais, kad neverta nerimauti dėl daugelio dalykų, būčiau nepatikėjusi ir nieko nekeitusi, todėl ir jums nesakau - patys suprasit, kai ateis tam laikas. O dabar siunčiu šilčiausius linkėjimus ir gražaus švenčių laukimo, o aš bandau įkelti naujų įrašų, jei tik spėsiu, nes už kelių valandų svarbus šeimos įvykis - Sofijos karnavalas darželyje. Bučiuoju.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Įvertinimas 0.00 (0 Votes)